Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

O Nas

Pasja do motoryzacji to nasza siła w przekraczaniu granic

Praca poprzez pasję daje najlepszy efekt

Nasza przygoda w dziedzinie motoryzacji rozpoczęła się już w 1999r. i nieprzerwanie trwa do dziś. Od tego czasu wzbogacamy nasze doświadczenie, a także pogłębiamy zainteresowanie niemiecką inżynierią. Pod nazwą Mr.Fox zaczęliśmy działać w 2011r. Ważną zmianą bezsprzecznie jest to, że z początkiem 2021r. nasza firma została oficjalnym dystrybutorem firmy MTM w Polsce oferującej tuning mechaniczny, sportowy układ zawieszenia i wiele innych. Co więcej, jesteśmy  autoryzowanym serwisem Bosch Service.

Serwis samochodowy, w tym mechaniczny i elektroniczny, tuning oraz kompleksowy auto detailing to jedynie ogólne pojęcia mówiące o tym, w czym się specjalizujemy. Oferujemy kompleksową obsługę samochodu od usług serwisowych, trudnych usterek, po modyfikacje elektroniczne, mechaniczne oraz wizualne Twojego samochodu. Nasza oferta Mr.Fox Luxury Automotive Center jest dużo szersza i z pewnością na obecnych usługach się nie skończy. Jesteśmy stale rozwijającą się firmą idącą z nurtem nowoczesności. Z racji tego faktu nasza oferta ciągle się poszerza. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości, pozwól nam zadbać o swój samochód i ciesz się luksusowym efektem!

Najdrobniejsza dbałość o szczegóły znakiem jakości w Mr.Fox Luxury Automotive Center

Specjalizujemy się serwisie takich samochodów jak: Volkswagen,  Audi, Porsche, Lamborghini,  Bentley, Skoda, Seat, Mercedes Benz, BMW, Land Rover, Maserati, Rolls Royce, Tesla, Dodge Ram, Aston Martin czy Ferrari.

Mr.Fox Luxury Automotive Center to coś więcej niż tylko nasze miejsce pracy. To sfera, w której uwalniamy nasze umiejętności i dzięki nim czerpiemy satysfakcję mogąc sprostać wyzwaniom stawianym przez klientów. 

Przejrzyste ceny

Ceny w naszym serwisie opierają się na danych technicznych producentów samochodów.

Personel / Zaplecze

Dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy i najwyższej jakości wykonywanej pracy troszczymy się stale o to, by naszych Klientów cieszyła jazda samochodem.

Nowoczesny sprzęt

Posiadamy najnowocześniejszy na rynku dostępny sprzęt serwisowy,Wszystkie nasze urządzenia uzupełnia doskonale wyszkolona załoga.

Najtrudniejsze problemy są rozwiązywane przez zgraną załogę Mr.Fox Luxury Automotive Center. Bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – to, co u innych jest nowością, u nas jest normą.

Co nas wyróżnia? Bez wątpienia wieloletnie doświadczenie. Lata pracy weryfikują wysokie umiejętności, które są w dalszym ciągu doskonalone, chociażby poprzez szereg szkoleń czy realizacje technologii luksusowych marek.  Nabyte umiejętności istotnie podnoszą kwalifikacje zespołu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wychwycić usterki, które mogą przekształcić się w większą awarię.

Ponadto indywidualne podejście sprawia, że każdy klient nie jest generalizowany, a my nie powielamy gotowych rozwiązań. Poprzez takie traktowanie zwiększamy zaufanie. Z tego powodu posiadamy obecnie  duże grono zadowolonych, lojalnych klientów, którzy przyjeżdżają do nas z różnych województw.

Dopełnieniem całości jest niewątpliwie posiadany nowoczesny sprzęt, specjalistyczne narzędzia oraz komputerowe systemy diagnostyczne. Oczywiście wszystko w rękach doskonale wyszkolonej załogi Mr.Fox Luxury Automotive Center.

ZAUFAJ EKSPERTOM

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing