Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Tuning mechaniczny

Moc modyfikacji poprzez tuning mechaniczny wprowadzi Cię na szlak jazdy w innym wymiarze

Tuning mechaniczny to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Wbrew pozorom nie sprowadza się on tylko do zwiększenia ilości koni mechanicznych poprzez wymianę poszczególnych podzespołów. Przeprowadzane są modyfikacje na poziomie zawieszenia, układu wydechowego czy hamulcowego.  Za sprawą mechanicznych modyfikacji dokonanych  w samochodzie, zyskujemy najwyższe wyniki w przyroście mocy, a także momencie obrotowym.

Powstaje wobec tego pytanie, co możemy dla Ciebie zrobić w tej kwestii. Otóż poprzez tuning mechaniczny, nasz wykwalifikowany zespół stworzy jedyny i niepowtarzalny samochód wedle Twoich marzeń. 

silnik tuning mechaniczny MrFOX

W naszej ofercie tuningu mechanicznego przygotujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami:

Sportowe układy hamulcowe

Zwiększenie mocy to piękna sprawa, ale czy to wystarczy? Tak dużą moc należy trzymać w ryzach, dlatego w celu zwiększenia bezpieczeństwa i lepszego efektu hamowania konieczne jest zastosowanie jednego elementu. Bezsprzecznie jest to bardziej wydajny, sportowy układ hamulcowy.

Sportowe układy zawieszenia

To spoiwo pomiędzy komfortem jazdy, a właściwościami jezdnymi. Aby zachować między nimi równowagę podczas zwiększania standardu, przede wszystkim trzeba skrupulatnie dobrać zarówno części jak i parametry. Wówczas możemy oczekiwać doskonałych efektów.

Sportowy układ wydechowy

Ten element nie tylko zwiększa moc samochodu, lecz także nadaje mu wyjątkowy charakter poprzez niesamowite brzmienie. Dla nas liczy się jakość i zadowolenie klienta, dlatego wybieramy certyfikowane sportowe układy wydechowe. Z tego powodu zyskujemy rozwiązania klasy premium dostarczając układy przygotowane specjalnie pod klienta.

Sportowe filtry powietrza

Zwiększając osiągi silnika i dźwięk, zwiększamy także ilość dopływających zanieczyszczeń. W tym celu, aby uzyskać czyste powietrze w silniku,  warto również pomyśleć o zmianie filtra na sportowy. Dzięki temu sportowy filtr powietrza będzie w stanie oczyścić więcej powietrza w krótszym czasie. A co za tym idzie, wydłużymy w rezultacie żywotność silnika.

Intercoolery

Dokonując zmian w zakresie tuningu mechanicznego, dobrą decyzją jest montaż intercoolera. Dzięki temu jesteśmy w stanie zwiększyć wydajność systemy w układzie dolotowym.

Doloty powietrza

Zadaniem układu dolotowego jest dostarczenie powietrza do silnika w efekcie tworząc mieszankę paliwowo-powietrzną. Dodatkowo układ taki oczyszcza powietrze. Poprzez montaż sportowego układu dolotowego zmniejszymy poziom generowanego hałasu oraz poprawimy dynamikę samochodu.

Chiptuning

Tworzymy indywidualne mapy w celu uzyskania najlepszego efektu na poziomie zwiększenia mocy, elastyczności silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu spalania.

Godne uwagi jest to, że jako Mr.Fox Luxury Automotive Center jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem firmy MTM w Polsce. Dzięki temu nasza oferta została wzbogacona o tuning mechaniczny w markach takich jak Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Cupra, Volkswagen, Seat czy Skoda. Co więcej, MTM Motoren Technik Mayer posiada bogatą ofertę oryginalnych części. W rezultacie oferujemy ze swojej strony dedykowany układ wydechowy, sportowy układ hamulcowy, sportowy układ zawieszenia, sportowe filtry powietrza, intercoolery i nie tylko … .

Stwórz auto marzeń i umów się z nami na konsultacje! Zajrzyj do naszego serwisu Mr.Fox Luxury Automotive Center w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza i dowiedz się więcej na temat tuningu mechanicznego dla Twojego samochodu.