Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Zmiana koloru

Ciesz się nowym samochodem jeszcze dłużej

Odważ się wyróżnić

Nie satysfakcjonują Cię tradycyjne kolory samochodów? A może po prostu chcesz mu nadać odrobiny indywidualności? Z nami zmiana koloru jest bajecznie prosta. W profesjonalny sposób przygotujemy Twoje auto tak, że z pewnością sprosta najśmielszym oczekiwaniom.

Zmiana koloru to zaledwie początek przygody w naszym studio detailingowym

Zmiany koloru dokonujemy za pomocą folii, co w rzeczywistości okazuje się idealną alternatywną dla tradycyjnego i nieodwracalnego lakierowania. Poprzez taki zabieg, zyskujemy przede wszystkim nowy wygląd samochodu. Ale oprócz tego, na zakończenie warto wspomnieć, iż taka folia ma działanie ochronne, przez co zabezpiecza karoserię samochodu.

Dlatego jeśli masz ochotę na odrobinę szaleństwa i spełnienia swoich marzeń o idealnym samochodzie, umów się z nami na wizytę w studio detailingowym Mr.Fox Automotive Luxury Center. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt. Pamiętaj, zmiana koloru może być dopiero punktem startowym w drodze do wspaniałych zmian, jakie możemy wykonać.

Wiedza i doświadczenie

Zaufaj naszym specjalistom

Indywidualne podejście

Nie ujednolicamy, a wyróżniamy

Dbałość o detale

Wyoska jakość usług

Zajrzyj do naszego salonu w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza i skorzystaj z indywidualnej oferty detailingowej dla Twojego samochodu.