Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Zabezpieczenia przeciwkradzieżowe

Ogranicz ryzyko kradzieży samochodu do minimum

Zapewnij skuteczną ochronę swojego samochodu

Włamania i kradzieże samochodów nigdy nie są niczym przyjemnym. Bardzo często w wyników takich zdarzeń samochody zostają zdewastowane lub poddane demontażowi na podzespoły. W rezultacie uzyskanie odszkodowania potrafi być dość uciążliwe. Jednak poprzez odpowiednie zabezpieczenia przeciwkradzieżowe jesteśmy w stanie skutecznie skomplikować złodziejom życie, a sami spać spokojnie.

Sama instalacja zabezpieczenia przeciwkradzieżowego w rzeczywistości może okazać się dość trudna. Z tego względu ważny jest sposób instalacji, jak i dobra znajomość układu elektrycznego auta. Samodzielny montaż zabezpieczeń może skutkować utratą gwarancji pojazdu. Z tego powodu zaleca się zakup całego systemu wraz z profesjonalną usługa montażu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy nowatorskie urządzenie IGLA 231. IGLA to nowoczesne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe dla samochodów wyposażonych w magistralę CAN oraz systemu bezkluczykowego dostępu Keyless. Tym, co zdecydowanie wyróżnia urządzenie IGLA na tle tradycyjnych systemów alarmowych jest jego wielkość, a także cyfrowa blokada. Nawet jeśli złodziej byłby w posiadaniu kluczyka lub skopiował klucz Keyless, to mimo wszystko IGLA zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Co ważniejsze urządzenie jest odporne na wszelkiego rodzaju urządzenia zagłuszające lub wykrywające elektronikę.

Zalety zabezpieczenia przeciwkradzieżowego IGLA 231:

  • wykorzystuje standardowe przewody samochodu, przez co jest trudniejszy do znalezienia;
  • autoryzacja poprzez indywidualny kod wprowadzony przez fabryczne przyciski w samochodzie, smartfon lub kartę zbliżeniową;
  • niewielkie wymiary.
Zabepieczenia przeciwkradzieżowe MR FOX

Dlatego nie martw się więcej o bezpieczeństwo swojego samochodu i wyposaż go w skuteczne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Skorzystaj z naszej oferty i umów się na wizytę w Mr.Fox Luxury Automotive Center w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza.