Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Tuning optyczny

Pozwól się wyróżnić poprzez tuning optyczny – niech Twoje auto nabierze wyglądu luxury

Każdy szczegół się liczy. To właśnie te drobne detale wznoszą tuning optyczny na wyżyny sukcesu w naszych spersonalizowanych projektach.

Tuning optyczny przede wszystkim skupia się na zmianach wizualnych samochodu. Tego typu modyfikacje sprawiają, że jego design osiąga klasę premium. Nasz zespół Mr.Fox Luxury Automotive Center przygotowuje indywidualne projekty w oparciu o dobry gust, minimalizm, a co najważniejsze, z uwzględnieniem pomysłu klienta. Wszystko po to, aby w rezultacie otrzymał swoje auto marzeń.

W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań dla tuningu optycznego. Jednakże na tym nie kończą się nasze możliwości! Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia, której naszej wykwalifikowanej ekipie nie brakuje. Przekonaj się sam, czego możesz się u nas spodziewać:

Pakiety stylistyczne oraz indywidualne wnętrza

Dzięki posiadanym przez nas materiałom, luksusowe samochody klasy premium zyskują na indywidualności poprzez spersonalizowany wygląd. Dyfuzory, spoilery i czego tylko dusza zapragnie. W związku z tym, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie rozwiązanie dla siebie, a my w tym pomożemy. Dostępne są różne rodzaje pakietów od laminatu po carbon.

Customowe felgi

Drobny element, a za razem sprawiający, że wygląd samochodu wpada w oko. Zapewnij swoim felgom niepowtarzalny design, co istotnie podkreśli ich klasę.

Oklejanie pojazdów

Tego typu modyfikacje całkowicie odmienią Twój samochód. Dopieszczenie pod względem wizualnym na najwyższym poziomie jeszcze bardziej urzeczywistni marzenia o idealnym samochodzie. W związku z tym, zapoznaj się z naszą ofertą studia detailingowego i stwórzmy razem coś niesamowitego!

Godne uwagi jest to, że jako Mr.Fox Luxury Automotive Center jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem firmy MTM w Polsce. Co więcej, MTM Motoren Technik Mayer posiada bogatą ofertę oryginalnych części. W rezultacie oferujemy wysokiej jakości felgi, pakiety stylistyczne, sygnowane akcesoria dla Twojego samochodu i nie tylko … .

Stwórz auto marzeń i umów się z nami na konsultacje! Zajrzyj do naszego serwisu Mr.Fox Luxury Automotive Center w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza i dowiedz się więcej na temat tuningu optycznego dla Twojego samochodu.