Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Serwis elektryczny

Przywrócimy Twojemu pojazdowi sprawność

Kompetentny serwis elektryczny wymaga doświadczenia

Usterki układów elektrycznych potrafią przysporzyć sporo problemów. W pierwszej kolejności należy wykonać kompleksową diagnostykę samochodową instalacji elektrycznej. Dzięki temu wykrycie problemu staje się szybsze i bardziej skuteczne. I z taką samą skutecznością działa nasz serwis elektryczny. Jest on wyposażony przede wszystkim w profesjonalną załogę wspartą wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo posiadamy niezbędny sprzęt, aby wykonać diagnozę stanu technicznego elementów instalacji elektrycznej w samochodzie. W rezultacie podejmujemy się nawet najtrudniejszych i nietypowych usterek.

Serwis elektryczny samochodu po zalaniu lub pożarze – dla nas to nie problem!

Zajmujemy się przede wszystkim naprawą instalacji elektrycznych po zalaniu auta czy pożarze. W zależności od stopnia uszkodzenia, po dokładnej analizie dokonujemy naprawy bądź wymiany okablowania na nowe. Podczas wymiany instalacji elektrycznej wymagane jest jej doprogramowanie do pojazdu, a także wgranie oprogramowania. Tą kwestią również nie należy się martwić, dlatego że nasz zespół dokonuje fachowego serwisu elektrycznego w oparciu o wiedzę na temat różnych modeli samochodów oraz doświadczenie.

Spalone kable lub zalana instalacja elektryczna to poważny problem. Wielu nie podjęłoby się serwisu samochodu po takich przejściach lub droga do odzyskania jego sprawności byłaby długa i kosztowna. W przeciwieństwie do innych, ekipa Mr.Fox Luxury Automotive Center przywróci do życia Twój samochód. Umów się z nami na wizytę lub zajrzyj do serwisu w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza.