Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Pielęgnacja wnętrz

Wnętrze auta to druga strona Twojej wizytówki

Systematyczna pielęgnacja wnętrz pozwala utrzymać samochód w doskonałym stanie

Użytkowane wnętrze samochodu jest tak samo narażone na zabrudzenia czy zniszczenia jak jego karoseria, stąd też pielęgnacja wnętrz samochodów jest nie mniej istotna. To normalne przy codziennym użytkowaniu – w końcu jako środek transportu samochód towarzyszy nam zarówno w dobrej jak i złej pogodzie. Niejednokrotnie zdarza się nam coś jeść lub pić wewnątrz. Nie mówiąc już o gromadzącym się kurzu z wąskich szczelinach. Całość sprowadza się do tego, że w rezultacie nasze auto co jakiś czas potrzebuje odświeżenia i pielęgnacji wnętrza. Nawet my, jako właściciele samochodu, poczujemy się zdecydowanie lepiej wsiadając do czystego auta i z przyjemnością zaprosimy innych pasażerów do jazdy.

W naszym studio detailingowym Mr.Fox Automotive Center zajmujemy się precyzyjną pielęgnacją wnętrz samochodów.

Nasza pielęgnacja wnętrz samochodów obejmuje między innymi:

Czyszczenie i impregnacja
tapicerki skórzanej

skórzana tapicerka wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Poprzez jej gruntowne czyszczenie usuniemy wszelkie przebarwienia, plamy, a także przykre zapachy. W efekcie uzyskamy nie tylko pierwotny wygląd tapicerki i odświeżenie wizualne. Dodatkowym atutem będzie uodpornienie powierzchni na uszkodzenia mechaniczne, co z pewnością wspomoże codzienną eksploatację.

Czyszczenie oraz zabezpieczenie dachu samochodów typu cabriolet

pielęgnacja wnętrz to nie wszystko. Nie zapominajmy również o miękkim dachu samochodu. Chcąc utrzymać jego żywotność, aby służył nam długo i niezawodnie, niezbędne jest jego dokładne czyszczenie i regularna impregnacja. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu zminimalizujemy ryzyko przemoknięcia dachu, a także sprawimy, że będzie on bardziej odporny na powstawanie wszelkich zabrudzeń.

Pranie tapicerki materiałowej

cały zabieg polega na pielęgnacji wnętrza w taki sposób, że środek auta jest gruntownie czyszczony, a tapicerka samochodowa podlega praniu. Zabieg obejmuje fotele, dywaniki, boczki drzwi, słupki, podłogę oraz podsufitówkę. Co więcej, dzięki tak starannej pielęgnacji, jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy z tapicerki.

Pozwól nam rozpieścić Twój samochód, a przekonasz się, że pielęgnacja wnętrz w naszym wydaniu potrafi zdziałać cuda

To tylko kilka opcji, jakie oferujemy zakresu pielęgnacji wnętrz samochodów. Możliwości naszej załogi są dużo większe, a posiadany sprzęt i preparaty najwyższej jakości premium. Dlatego podejmujemy się wielu zabiegów pielęgnacyjnych, niejednokrotnie stawiając czoła przeróżnym wyzwaniom.

Wiedza i doświadczenie

Zaufaj naszym specjalistom

Indywidualne podejście

Nie ujednolicamy, a wyróżniamy

Dbałość o detale

Wyoska jakość usług