Mr.Fox – Luxury Automotive Center

Logo Mr.FOX - Warsztat Samochodowy i Detailing

Folia ochronna

Ciesz się nowym samochodem jeszcze dłużej

Ciesz się nowym samochodem jeszcze dłużej

Z pewnością każdy z nas chciałby cieszyć się pięknym i nowym wyglądem samochodu przez długi czas. Zdecydowanie jest to możliwe! A wszystko za sprawą folii ochronnej PPF. Dlaczego warto zabezpieczyć elementy samochodu folią? Otóż prócz wcześniej wspomnianych walorów estetycznych, bez wątpienia chronimy poszczególne elementy samochodu przed nadmierną eksploatacją oraz zarysowaniami czy odpryskami. Mało tego, na zakończenie warto wspomnieć, że taka folia ochronna nie stanowi problemu dla różnego rodzaju pielęgnacji czy chemii samochodowej.

Jedna folia ochronna wyraża więcej niż tysiąc zalet – z pewnością jej podziękujesz

Przekonaj się, jakie są możliwości folii ochronnej w naszym studio detailingowym Mr.Fox Automotive Luxury Center:

Zabezpieczenie karoserii folią ochronną PPF

Aplikacja folii ochronnej zdecydowanie pogłebia kolor  i podbija połysk lakieru, co przekłada się na doskonały efekt wizualny pojazdu. Co więcej, zabezpiecza przez czynnikami zewnętrznymi, zarysowaniami, matowieniem lakieru, mikrouszkodzeniami oraz chemią, niejednokrotnie szkodliwą, stosowaną przy codziennej pielęgnacji pojazdu.

Zabezpieczenie wnętrza pojazdu folią ochronną PPF

W związku z nałożeniem folii ochronnej, chronimy dekory wnętrza samochodu przed powstawaniem rys i wycieraniem się elementów lakierowanych. To niewątpliwie przemawia na krzyść folii PPF.

Zabezpieczenie ekranów dotykowych matową folią ochronną PPF

Prawdopodobnie nikt nie lubi odcisków na różnego rodzaju ekranach. Jednakże aplikacja bezbarwnej matowej folii istotnie niweluje nieestetyczne ślady odcisków palców na ekranie. Oczywiście atutem wartym wspomnienia jest także to, że wiarygodnie pozbywamy się refleksów słonecznych oraz niemalże wszystkich dotychczas powstałych rys.

Zajrzyj do naszego salonu w Tłokini Kościelnej nieopodal Kalisza i skorzystaj z indywidualnej oferty detailingowej dla Twojego samochodu.

Wiedza i doświadczenie

Zaufaj naszym specjalistom

Indywidualne podejście

Nie ujednolicamy, a wyróżniamy

Dbałość o detale

Wyoska jakość usług